Likvidace autovraků, Kuňovice

734 547 029

volejte nonstop

Ekologická likvidace autovraků ZDARMA - celá ČR odtah ZDARMA - celá ČR Vystavení protokolu o ekologické likvidaci ZDARMA Odměna až 15.000.-Kč EXTRA výkup aut do 300.000.-Kč - celá ČR

Likvidace autovraků, Kuňovice

Likvidace autovraků — Kuňovice je zde pro Vás nonstop na telefonu 734 547 029. Odtahy aut v oblasti Kuňovice — nabízíme odtah ZDARMA, vystavení protokolu o ekologické likvidaci autovraku a odměnu až 15.000Kč — tato odměna závisí na využitelnosti náhradních dílu z ekologicky likvidovaného autovraku. Poté co vám vystavíme protokol o ekologické likvidaci autovraku vezmete jej společně s velkým technickým průkazem a SPZ a dojdete odhlásit na dopravní inspektorát. K vyřazení nepojízdného auta z evidence dopravního inspektorátu potřebujete právě protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám vystavíme zdarma. Naše Odtahy aut — Kuňovice provádí ekologickou likvidaci autovraků pro osobní auta, motocykly, dodávkové a nákladní vozy ale i stavební a zemědělské stroje. Volejte nonstop na naše tel. číslo 734 547 029 a my Vám sdělíme naši finanční nabídku. Těšíme se na Vaše zavolání — Odtahy aut na území Kuňovice nabízí i výkup vozidel — platí pro celou ČR — zavolejte a informujte se o nabízené ceně za výkup — pro auto dojedeme, vyplatíme ihned a přebereme veškerou právní odpovědnost.

Likvidace automobilu zdarma, Kuňovice

Likvidace automobilu zdarma v oblasti Kuňovice — naše odtahová služba má k dispozici více jak 135 odtahových vozů a odtahových speciálů po celé ČR — tyto odtahovky jsou primárně určeny k odtahům ekologicky likvidovaných vozidel, ale v mezičase uděláme vše pro to aby jsme Vám byli k dispozici nonstop na telefonu 734 547 029 . Potřebujeme od Vás tyto informace — o jaké konkrétní vozidlo se jedná, co se stalo, místo naložení a situace při nakládce a místo složení. Neváhejte a zavolejte &mdash Likvidace automobilu zdarma v oblasti Kuňovice — jsme pro Vás nonstop na telefonu 734 547 029.

Dnešní novinky

©2018  www.likvidace-autovraku.com
telefon: 734 547 029
email: info@likvidace-autovraku.com


Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.